Masaż relaksacyjny

Zgodnie z nazwą, jego głównym celem jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. To doskonała forma terapii niemal dla każdego – pozwalająca m.in.: zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Ta forma relaksu jak i leczenia ma wiele różnych odsłon i wiele możliwości. Zarówno częściowe jak i całościowe wykonanie przyspiesza możliwości regeneracji i relaksacji naszego ciała oraz umysłu. Masaż relaksacyjny zatem sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, zawodowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od problemów i rozluźnić się w pełni. Niech delikatne wykonanie nikogo nie zwiedzie jest to forma leczenia organizmu o ogromnej skuteczności wpływająca na cały roganizm ludzki.

Masaż bańką chińską

Minimalizm z maksymalnymi efektami. Chociaż bańki kojarzone są przede wszystkim ze wspaniałym leczniczym działaniem pozwalającym na powrót do zdrowia, znajdują one także i inne zastosowanie. Wykonywany za ich pomocą masaż, pozwala poprawić wygląd sylwetki, poprawić ukrwienie, ujędrnić nasze ciało. Na czym polega masaż bańką chińską? Masaż bańką chińską jest metodą, która polega wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Różne techniki prowadzenia bańki pozwalają wywierać szeroki wpływ na nawet głęboko położożne tkanki. Jest to wspaniały zabieg zdrowotny, kosmetyczny, a nawet sportowy.

  Masaż twarzy

Bardzo przyjemny i relaksujący zabieg, który delikatnie odpręża i dba o codziennie eksponowaną część ciała. Każdy z przyjemnością patrzy na rozpromienioną zadbaną twarz. Skóra tego obszaru ciała narażona jest codziennie na wszystko z czym się stykamy: słońce, deszcz, ciepło, zimno, wiatr, dym, kosmetyk, ale też ciągłe mówienie, marszczenie, śmiech i nieuchronnie działający czas. Warto więc pamiętać ile musi znieść skóra naszej twarzy. (Wyróżnia się również masaż leczniczy twarzy.)

  Masaż stóp

Może być coś lepszego po godzinach chodzenia, stania, biegów, ćwiczeń? To na nogach wszędzie chodzimy i dzięki nim dostajemy się niejednokrotnie we wspaniałe miejsca. Ten odprężający masaż odczujesz z każdym kolejnym krokiem. W naszych stopach znajduje się ogromna ilość receptorów wpływających na cały nasz organizm. Dbaj o nie, aby potem korzystać z nich bez ograniczeń.

 

Copyright © 2020 Yoga Tarnów. Wszelkie prawa zastrzeżone